Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Warsztaty dla nauczycieli wf

Aktywność fizyczna w naszej szkole to nie tylko lekcja wf-u. To również zabawa, zaangażowanie, uśmiech uczniów i nauczycieli. W dniu 3 grudnia oprócz wspaniałego wydarzenia, jakim był kiermasz bożonarodzeniowy na terenie naszej szkoły we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu odbyły się warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego pt.” Gry i zabawy w nauczaniu podstawowej techniki gry w piłkę ręczną” Gościliśmy nauczycieli m.in z Wrześni, Poznania, Murowanej Gośliny, Mosiny i Środy Wlkp. Nowatorskie gry demonstrowali uczniowie z klas szóstych, piątych i czwartych. Zawodnicy bawili się i doskonalili swoje umiejętności, a goście dzięki nim poznali mnóstwo nowych, kreatywnych gier, które będą mogli realizować ze swoimi uczniami w szkołach. Wszyscy spisali się na medal – złoty :-) A oto fotorelacja Pani Aleksandry Stępki:

warsztatywf01

warsztatywf02

warsztatywf03

warsztatywf04

warsztatywf05

warsztatywf06

warsztatywf07

warsztatywf08

warsztatywf09

warsztatywf10

warsztatywf11

warsztatywf12

warsztatywf13

warsztatywf15

warsztatywf16

warsztatywf17

warsztatywf18

warsztatywf19

warsztatywf20

warsztatywf21

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl