Rozmiar czcionki
Kontrast
Pedagog & psycholog

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

danielaDaniela Jasińska

Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka psychologii – specjalność kliniczna w Instytucie Psychologii UAM oraz pedagogiki w zakresie poradnictwa na Wydziale Nauk Edukacyjnych. Ukończyła studia podyplomowe z pomocy psychologicznej i terapii pedagogicznej na Wydziale Pedagogiki Specjalnej. Roczny kurs terapii systemowej indywidualnej i rodzinnej, szkolenia z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz w Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Posiada kwalifikacje terapeuty zachowania i trenera ART, jest realizatorem ogólnopolskiego programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze dla nauczycieli, jak również dla rodziców (brała udział w programie „Warto wspierać Mamy”). Jest kierownikiem Klubu Rozwoju Osobowości i Działań Twórczych działającym we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Swarzędzu, w którym wraz z nauczycielami zagospodarowuje czas wolny uczniów, rozwijając ich zainteresowania i pasje, będące jednocześnie alternatywą dla zachowań ryzykownych. Pełni funkcję doradcy zawodowego, zapewniając uczniom pomoc w wyborze szkoły i zawodu poprzez organizowanie indywidualnych porad edukacyjno-zawodowych i grupowych warsztatów umożliwiających rozpoznawanie swoich mocnych stron, zainteresowań i talentów. Zajmuje się udzielaniem pomocy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych, wychowawczych i rówieśniczych.

 

 

zdjęcie psychologMałgorzata Lorek

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Realizowała roczny kurs w Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Posiada szkolenie z zakresu interwencji poznawczo- behawioralnej w pracy z dzieckiem, nastolatkiem z ADHD. W Polskim Instytucie Dialogu Motywującego odbyła szkolenie, dzięki któremu uzyskała tytuł Praktyka DM. Jest realizatorem programu Spójrz Inaczej. Rozwija się uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, które pozwalają jej na dostosowywanie metody pracy do potrzeb i możliwości, w celu uzyskania efektu w atmosferze współpracy. W pracy psychologa zależy jej na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji, jest to dobry początek do znajdowania zasobów, potrzeb oraz szukania rozwiązań. 

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl