Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Szkoła pod gwiazdami - publikacja klasy 3c

Klasa 3c stworzyła przepiękną książeczkę pt. "Szkoła pod gwiazdami", która dzięki pomocy jednego z rodziców naszej klasy została wydana, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Całość prac jest samodzielnym działaniem dzieci. Tytuł publikacji wybrały dzieci w drodze konkursu, podobnie rysunek na okładkę książki. Dzieci decydowały też o tematycznej zawartości naszego dzieła. Wszyscy uczniowie są wyeksponowani jako autorzy publikacji i z osobna autorki okładki. Dzieci w swoich tekstach piszą jak ważna jest dla nich nasza szkoła, jak „kosmiczne” są lekcje w Sp1 w Zalasewie i z jaką życzliwością, zrozumieniem i wsparciem spotykają się w relacjach z nauczycielami, władzami szkoły i wszystkimi pracownikami. Książkę otrzymali wszyscy autorzy na koniec roku szkolnego. Dzieci zadecydowały także, że 20 egzemplarzy przekażą do naszej szkolnej biblioteki.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl