Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

VI Memoriał im. Zenona Baranowskiego

W piątek, 7 czerwca na stadionie miejskim w Swarzędzu został rozegrany VI Memoriał im. Zenona Baranowskiego dla dzieci i młodzieży w konkurencjach biegowych. Uczestnikami byli przedstawiciele ośmiu szkół naszej gminy. Reprezentacja w składzie: Matylda Jęczmionka 6a, Dominika Hołówko 5b, Weronika Paszkiewicz 5c, Małgosia Ptaszek 5b, Maja Kędziorkowska 6c, Wiktoria Dudzińska 5b, Blanka Gajewska 5b, Mariia Zhurai 8a, Franek Szmyt 4c, Kuba Dolny 6a, Leon Małecki 6a, Jonasz Śliwa 5a, Tymon Kujaczyński 5c, Janek Polak 6a, Hubert Pasoń 8a i Krystian Lisowski 8a, mimo niepewnego startu w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi stanęła na wysokości zadania i dała z siebie wszystko. Dziękujemy Wam za to!!! Klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco: Matylda Jęczmionka I miejsce w biegu na 60m, Małgosia Ptaszek I miejsce w biegu na 200m, Weronika Paszkiewicz III miejsce w biegu na 60m, Maja Kędziorkowska III miejsce w biegu na 200m, Krystian Lisowski III miejsce w biegu na 300m . Organizatorzy przygotowali również nagrodę – statuetkę dla uczestnika zawodów, który osiągnął najwartościowszy wynik. Została nią Matylda Jęczmionka. Gratulujemy Wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!!!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!