Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Dyrektor odbiera Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Z wielką radością i dumą informuję, że w ramach 13. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządów Województw „Samorządowy Lider Edukacji” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie uzyskała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości i ujęta została w rankingu najlepszych szkół prowadzonych przez Jednostki Samorządu terytorialnego certyfikowane w konkursie. Tym samym znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie TOP 15 NAJLEPSZYCH SZKÓŁ I PLACÓWEK EDUKACYJNYCH 2024!

Na takie wyróżnienie wpływ ma zaangażowanie nie tylko całego zespołu, ale wszystkich podmiotów szkoły: Nauczycieli, Pracowników niepedagogicznych, Rodziców i Uczniów, którym niniejszym serdecznie dziękuję. To nie tylko nasza systematyczna praca, ale również Wasze wsparcie i zaangażowanie, realizacja inicjatyw i przedsięwzięć, konstruktywna krytyka wpływająca dodatnio na wprowadzanie innowacji i zmian oraz konsekwentne realizowanie wytyczonych wspólnie szlaków. To także dowód, że obrana przez nas droga demokratycznej, otwartej szkoły jest słusznym i przynoszącym wymierne efekty kierunkiem. 

Nie byłoby tego wyróżnienia bez ogromnego wsparcia i zrozumienia dla potrzeb Szkoły oraz otwartości na nasze nawet najbardziej szalone pomysły ze strony organu prowadzącego. Dlatego szczególne podziękowania kieruję na ręce pana Mariana Szkudlarka - Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, pana Tomasza Zwolińskiego - Drugiego Zastępcy Burmistrza oraz całego Wydziału Edukacji pod kierunkiem pani Doroty Zaremby.

Jako dyrektor jestem szczęśliwy z tego wyróżnienia i dumny, że dane mi jest prowadzenie takiej placówki i możliwość współpracy z tak zaangażowanymi ludźmi. Jednocześnie zapewniam, że nie ustaniemy w wysiłkach i nadal będziemy kontynuować naszą misję dla dobra Uczniów. Ponadto to znak i czas, byśmy naszymi rozwiązaniami i metodami zaczęli szerzej dzielić się z innymi placówkami celem podniesienia jakości pracy, prestiżu zawodu nauczyciela i efektywnego kształtowania młodych, wartościowych ludzi. Przed nami więc wielkie wyzwanie… wspólnie udowodnimy, że to nie przypadek!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl