Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Mistrzostwa Gminy w Szachach

Idziemy za ciosem! Uczniowie naszej szkoły po czerwcowych zmaganiach szachowych nabierają wiatru w żagle Nasza szkoła wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w Szachach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 3 w Swarzędzu. Mistrzostwa były również etapem eliminacyjnym do Mistrzostw rangi powiatowej, które odbędą się w Kórniku.

16.10 na Igrzyskach Młodzieży kl. VII- VIII dzielnie reprezentowali nas:

- Kucharska Małgorzata kl. VIIa

- Marczak Mieszko kl. VIIb

- Szmyt Tomasz kl. VIIb

- Pasoń Hubert kl. VIIIa

- Szynka Jakub VIIIb

17.10 na Igrzyskach Dzieci kl. I-VI równie dzielnie reprezentowali nas:

- Wiaderna Gabriela kl. IIIc

- Polityło Gabriel kl. IVa

- Sobociński Łukasz kl. IVc

- Graczyk Bartosz kl. VIb

- Kaźmierczyk Franciszek kl. VIb.

Niezmiernie nam miło poinformować, że obie drużyny zajęły II miejsce !!!

To wspaniałe uczucie patrzeć na młodych szachistów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności w tym zakresie. Jesteśmy dumni, że mamy taką wspaniałą drużynę, a patrząc na to, co dzieje się na szkolnych korytarzach (rozgrywki szachowe podczas przerw) wiemy, że ta tradycja nie zaginie.

Jeszcze raz GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY !!!

Ilona Dziubczyk- Ren

Cezary Cieślak

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl