Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Pomagamy schronisku w Skałowie

W naszej szkole zakończyła się właśnie zbiórka dla potrzebujących zwierząt. Uczniowie podjęli bardzo chętnie inicjatywę i zaangażowali się w zbiórkę. Udało nam się zebrać dużo karmy dla psów i kotów. Została ona przekazana we ferie do schroniska w Skałowie. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że nie jest im obojętny los zwierząt. Nasi wychowankowie zrozumieli powagę sytuacji, los bezdomnych zwierząt nie jest im obcy. Dzięki akcji uczniowie uświadomili sobie, że jest dużo „małych braci”, którzy potrzebują miłości i dobrego domu. Mamy nadzieję, że nagłośnienie akcji przyczyni się do wzrostu adopcji podopiecznych schroniska. Wszystkim miłośnikom czworonogów, którzy włączyli się do akcji bardzo dziękujemy!!!!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl