Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

 Akcja na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu

Wszystkie dzieci z klas 1 – 3 naszej szkoły są WOLONTARIUSZAMI. Najmłodsze dzieci z naszej szkoły wraz z wychowawczyniami i rodzicami zebrały dary dla pensjonariuszy Palium. Wykonały też przepiękne laurki, kartki i napisały listy do seniorów. Wychowawczynie klas rozmawiały z uczniami o empatii, wrażliwości na drugiego człowieka i dobroczynności. Naszą szkołę odwiedzili seniorzy, którzy spędzili z uczniami cały dzień szkolny, wspierając dzieci w nauce, opowiadając o zabawach ze swojego dzieciństwa. Najmłodsi pokazali najstarszym naszą szkołę. Poszliśmy na wspólny spacer. Do akcji przyłączyły się dzieci ze żłobka Kraina Małych Stópek w Zalasewie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim szczodrym darczyńcom.

Joanna Wołodkiewicz

Daria Firlik

Magdalena Jankowska

Anna Błachowska

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl