Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Wystawa

W miesiącu październiku odwiedziła naszą szkołę wystawa „Oto jest M.Sasek”. Mogliśmy wybrać się w niezwykłą podróż w stylowe lata 60., by móc podziwiać zapierające dech w piersiach architekturę najpiękniejszych miast świata i poznać zwyczaje ich mieszkańców. Tworzona od końca lat 50. XX wieku seria ilustrowanych albumów ukazuje najsłynniejsze miasta świata z ich znakomitymi zabytkami oraz niezwykłymi zakątkami , składającymi się na ich wyjątkowy charakter. Ilustracje Miroslava Saska zapraszają do świata przed lat, pokazując nie tylko budynki, ale także zwyczaje, stroje, pojazdy i mnóstwo ciekawych szczegółów. W interesujący i zabawny sposób przedstawiają słynne miasta, zachęcając naszych uczniów zarazem do podróżowania i uważnego odkrywania nieznanych miejsc.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl