Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

III Memoriał im. Zenona Baranowskiego

„Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim” - III Memoriał im. Zenona Baranowskiego.

17 wrześnie 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Memoriale im. Zenona Baranowskiego. Pochodzący ze Swarzędza lekkoatleta, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w 1956 w Melbourne specjalizował się w biegu na 100m. Jego koronną konkurencją była sztafeta 4x100m. Reprezentanci naszej szkoły startowali na odcinkach: 60m, 100m, 200m i 300m. Dla niektórych były to pierwsze zawody biegowe. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli do ostatnich metrów dystansu. Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Zając z klasy 8c, który zajął I miejsce w biegu na 300m, jednocześnie uzyskując najbardziej wartościowy wynik spośród wszystkich czasów na całych zawodach. I miejsce zajęła również Zuzanna Marciniak, która w imponujący sposób wbiegła na metę z najlepszym czasem. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl