Rozmiar czcionki
Kontrast
Erasmus+

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

banner erasmusb

Logo wykonane przez naszych uczniów

Uczestnicy projektu „Aktywny i Świadomy Europejczyk“ w minionym roku szkolnym podjęli się realizacji różnych projektów eTwinning. Oto podsumowanie wszystkich przedsięwzięć: Projekt „What’s your country/city/town famous for?“ Koordynator projektu: Ewa Bręcz Pro.jekt został zrealizowany w roku szkolnym 2020/2021. W projekcie wzięli udział uczniowie z klas piątych i szóstych. Oprócz dwóch szkół z Polski, w projekcie brały udział również szkoły z Turcji, Bośni i Hercegowiny oraz Hiszpanii. Językiem komunikacji w projekcie był język angielski. Celem projektu było poszerzenie wiedzy na temat krajów, z których pochodziły szkoły w projekcie. Uczniowie rozbudzali swoją ciekawość na temat geografii, języka czy tradycji państw. Uczniowie przygotowali ciekawe filmiki i prezentacje, którymi dzielili się na platformie TwinSpace. Uczniowie dowiedzieli się z tych materiałów wielu interesujących faktów, takich jak: położenie kraju, stolica, podział administracyjny, język, najpiękniejsze miejsca do odwiedzenia, najbardziej popularne święta czy charakterystyczne potrawy. Nasza szkoła przygotowała również logo całego projektu. Link do prezentacji przygotowanej przez uczniów naszej szkoły: KLIK!

Logo przygotowane przez naszą szkołę:

logonaszychuczniow

Więcej o projektach eTwinning znajdziesz w zakładkach "eTwinning". Zapraszamy!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl