To warto wiedzieć!

Dzień Dziecka jest jednym z tych dni, na które dzieci bardzo czekają. Kojarzy się przede wszystkim z dobrą zabawa, szeregiem przywilejów i przyjemności. W naszej szkole co roku Dzień Dziecka był celebrowany "na sportowo" i mimo zdalnego nauczania tradycję tę udało się podtrzymać. Uczniowie klas 4-8 mieli za zadanie spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, rejestrując swoją aktywność fizyczną przy użyciu aplikacji sportowej. Żeby urozmaicić im trochę wyzwanie, trasa którą mieli pokonać, miała przypominać jedną z literek z wyrażenia ,,Dzień Dziecka”. Młodsi uczniowie naszej szkoły z klas 1-3 zmagali się z wyzwaniem kulinarnym. Ich zadaniem było przygotowanie zdrowej, kolorowej i śmiesznej kanapki, które wyglądały tak apetycznie, że niektórzy zapomnieli zrobić zdjęcie i od razu je zjedli :-). 

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl