Rozmiar czcionki
Kontrast
Dyrekcja

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie


Wojciech Szulc - dyrektor 

Nauczyciel dyplomowany, historyk, anglista, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Ze szkolnictwem związany niemal od początków pracy zawodowej, z czego praktycznie cały okres dotychczasowej kariery zawodowej przypada na pracę w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie. Poza pracą w charakterze nauczyciela historii i języka angielskiego pełnił także funkcje opiekuna Szkolnego Klubu Europejskiego, opiekuna Samorządu Uczniowskiego, administratora uczniowskiego forum internetowego, opiekuna szkolnego koła pasjonatów gier strategicznych, przewodniczącego zespołu samokształceniowego nauczycieli przedmiotów humanistycznych, a od 2008 roku wicedyrektora szkoły. W 2016 roku wyróżniony prestiżowym tytułem „Dyrektora z Pasją” za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie, realizowanie ciekawych inicjatyw, inspirowanie nauczycieli i uczniów oraz wyróżnianie się na rynku usług edukacyjnych. Jest jednym z trojga pierwszych laureatów ogólnopolskiego konkursu dla dyrektorów zorganizowanego przez Oficynę MM Wydawnictwo Prawnicze i „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora”. Przewodniczący zespołu egzaminatorów zewnętrznych OKE w Poznaniu w zakresie języka angielskiego. Od 1 września 2017 r. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie. Prywatnie działa charytatywnie jako administrator ogólnopolskiego forum internetowego osób ze schorzeniami genetycznymi tkanki łącznej, którego wspólnie z żoną jest inicjatorem i założycielem. Zainteresowania: akwarystyka, wędkarstwo, informatyka, literatura, planszówki, majsterkowanie, modelarstwo, rajdy samochodowe, łucznictwo tradycyjne, leatherworking.
 

 

Można robić coś z pasją, lub nie robić tego wcale.


Każdego dnia wymagam od siebie stuprocentowego zaangażowania. Tego samego oczekuję od moich współpracowników. Staram się budować szkołę, do której uczniowie chętnie przychodzą, rodzice pragną posłać swoje dzieci a nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni po prostu lubią w niej pracować. Dziękuję wszystkim, którzy w tym pomagają. Z radością przyjmę wszelkie uwagi, sugestie, pomysły czy konstruktywną krytykę służące dalszemu rozwojowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie.
Dyżur dla Rodziców: wtorek godz. 14:30 - 15:30 (w obecnej sytuacji preferowany kontakt z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość, w razie potrzeby spotkania osobistego proszę o jej zgłoszenie w sekretariacie szkoły)                                                                                                                   
kontakt mailowy: wojciechszulc@spoko.edu.pl lub za pośrednictwem dziennika elektroniczngo.
 

Maciej Chojnacki - wicedyrektor Maciej Chojnacki

 

Nauczyciel języka niemieckiego i historii, absolwent Instytutu Filologii Germańskiej i Instytutu Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Związany ze swarzędzką oświatą od 2009 roku, od początku pracy zawodowej. Laureat nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (2015) oraz Ministra Edukacji Narodowej (2017). Interesuje się architekturą. Lubi muzykę filmową i podróże. Jego ulubionym miastem jest Rzym.

Dyżur dla Rodziców: poniedziałek godz. 8:00 - 9:00

Kontakt mailowy: maciej.chojnacki@spoko.edu.pl lub za pośrednictwem dziennika.

 
 

 W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl