Rozmiar czcionki
Kontrast
Pedagog & psycholog

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

danielaDaniela Jasińska

Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka psychologii – specjalność kliniczna w Instytucie Psychologii UAM oraz pedagogiki w zakresie poradnictwa na Wydziale Nauk Edukacyjnych. Ukończyła studia podyplomowe z pomocy psychologicznej i terapii pedagogicznej na Wydziale Pedagogiki Specjalnej. Roczny kurs terapii systemowej indywidualnej i rodzinnej, szkolenia z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz w Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Posiada kwalifikacje terapeuty zachowania i trenera ART, jest realizatorem ogólnopolskiego programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze dla nauczycieli, jak również dla rodziców (brała udział w programie „Warto wspierać Mamy”). Jest kierownikiem Klubu Rozwoju Osobowości i Działań Twórczych działającym we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Swarzędzu, w którym wraz z nauczycielami zagospodarowuje czas wolny uczniów, rozwijając ich zainteresowania i pasje, będące jednocześnie alternatywą dla zachowań ryzykownych. Pełni funkcję doradcy zawodowego, zapewniając uczniom pomoc w wyborze szkoły i zawodu poprzez organizowanie indywidualnych porad edukacyjno-zawodowych i grupowych warsztatów umożliwiających rozpoznawanie swoich mocnych stron, zainteresowań i talentów. Zajmuje się udzielaniem pomocy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych, wychowawczych i rówieśniczych.

 

 

zdjęcie psychologMałgorzata Galińska

Psycholog z wykształcenia i z zamiłowania. Absolwentka studiów magisterskich z zakresu Psychologii oraz Pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Psychologii Dziecka w SWPS w Poznaniu oraz studia podyplomowe – przygotowanie pedagogiczne dla psychologów w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Ponadto jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w klasie śpiewu operowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu oraz w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 im. J. Lelewela w Poznaniu na stanowisku psychologa szkolnego. W celu nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji realizuje 5-letni, Całościowy kurs psychoterapii w nurcie integracyjnym: systemowo-eriksonowskim, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Aktualnie odbywa także szkolenie w ramach rocznego Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu. Ponadto swoje umiejętności nieustannie szlifuje na gruncie doświadczeń z własną trójką dzieci. Kocha zwierzęta, a w szczególności swojego psa i cztery złote rybki. Jej słowa klucze to otwartość i akceptacja.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl