To warto wiedzieć!

Jak w pozornie zwyczajnej rzeczy znaleźć prawidłowość, matematyczną zależność i jednocześnie umieć uwiecznić ten ważny szczegół na zdjęciu? Uczniowie naszej szkoły próbowali swoich sił w Konkursie Fotograficznym „Matematyka w obiektywie”, który jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydział Matematyczno - Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej. Ambasadorem konkursu w naszej szkole jest Pani Dorota Jaskowicz.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl