Rozmiar czcionki
Kontrast
Start

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

 

Szanowni Państwo,

Rozpoczęcie roku szkolnego już za nami. Rada Rodziców wznawia swoją działalność. Podstawowym celem Rady Rodziców jest wspieranie działalności statusowej naszej szkoły, która oparta jest przede wszystkim na środkach, które uda nam się zgromadzić. Jednakże bez Państwa udziału i wzajemnej współpracy ich realizacja będzie niemożliwa. Pragniemy wszystkich rodziców zaprosić do współpracy. Na bieżąco będziemy Was informować, na co zostają przeznczone pieniądze z naszego funduszu, aby każdy rodzic wiedział, w jaki sposób finansuje naszą szkolę. Niezależnie od trudnej sytuacji gospodarczej związanej z pandemią czy wojną przy naszej granicy chcielibyśmy zwiększyć naszą aktywność i zachęcić Państwa do współpracy, do zgłaszania pomysłów tak, aby udało nam się zrealizować zadania jakie postawili przed sobą i na naszymi dziećmi nauczyciele i Dyrekcja szkoły. Wszelkie wpłaty mają charakter dobrowolny. Składka wynosi 50 zł na jedno dziecko przy dwójce dzieci i powyżej 25 zł od dziecka. Nie ma oczywiście konieczności wpłaty całej kwoty jednorazowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje, które prosimy zgłaszać do klasowych przedstawicieli Rady Rodziców. Obecnie jesteśmy w trakcie składania harmonogramu Rady Rodziców. Za nami pierwsze spotkanie z Dyrekcją szkoły, podczas którego zatwierdziliśmy zorganizowanie na początku grudnia kolejnej edycji „Spoko Mikołajki” otwierający sezon świąteczny. Będzie to okazja aby wspólnie spędzić czas z dziećmi w świątecznej atmosferze. Przy współpracy rodziców odbędzie się również przedstawienie świąteczne. Wszystkie prace wykonane przez dzieci będzie można kupić podczas kiermaszu, a zgromadzone środki zostaną przeznczone na dofinansowanie kolejnej tablicy interaktywnej oraz każda klasa otrzyma 10 % udziału ze swojej sprzedaży na wybraną po uzgodnieniu z wychowawcą atrakcję. Do murów naszej szkoły powraca Bal Ósmoklasisty , który odbędzie się 16 czerwca. Organizację balu przejmą rodzice klas ósmych przy pomocy Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.Podczas ostatniego spotkania Rady Rodziców 4 października 2022 Rada jednomyślnie przegłosowała szereg wniosków, o których otrzymacie Państwo informację za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl