Rozmiar czcionki
Kontrast
To warto wiedzieć!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Zdjęcie przedstawia naszych uczniów w czasie działań projektowych

Uczniowie klas 1-3 po raz kolejny brali udział w projekcie ESA „Wiem, co wisi w powietrzu!”. Nasi Najmłodsi dowiedzieli się, z czego składa się powietrze, kto jest Nieproszonym Gościem w powietrzu, co to jest i z czego składa się smog, jak odróżnić smog od smoka, o czym świadczy kolor dymu wydostającego się z kominów i jak zadbać o czyste powietrze wokół nas. Oprócz tego Uczniowie doskonale się bawili, rozwiązując wiele quizów, zagadek, rebusów i oglądając ciekawe filmiki edukacyjne. Zwieńczeniem projektu było odczytywanie poziomu smogu ze szkolnego miernika umieszczonego w przedsionku szkoły. Następnym krokiem było rozwiązanie mini-testu sprawdzającego wiedzę naszych Uczniów. Warto zaznaczyć, że wszystkie klasy biorące udział w projekcie wskazały 100% poprawnych odpowiedzi, co uprawniało je do otrzymania specjalnych certyfikatów. Już teraz smog nam niestraszny!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl