To warto wiedzieć!
Matematyczne dzieła fotograficzne naszych uczniów

Konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznego i Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej oraz zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Uczniowie naszej szkoły spróbowali spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Spójrzcie na dzieła naszych uczniów:

 

matematykawobiektywie01

matematykawobiektywie02

matematykawobiektywie03

matematykawobiektywie04

matematykawobiektywie05

matematykawobiektywie06

matematykawobiektywie07

matematykawobiektywie08

matematykawobiektywie09

matematykawobiektywie10

matematykawobiektywie11

matematykawobiektywie12

matematykawobiektywie13

matematykawobiektywie14

matematykawobiektywie15

matematykawobiektywie16

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl