To warto wiedzieć!

Niedawno zakończony Turniej Maszyn Wiatrowych było dobrym momentem na zaprezentowanie społeczności szkolnej oraz gościom imprezy nowego gadżetu naszej szkoły, jakim jest ciasteczko firmowe „SPOKO ZALASEWO”. Forma wykrojnika ciasteczek została zaprojektowana w programie do tworzenia brył trójwymiarowych oraz wydrukowana na drukarce 3D. Na planie koła zostały umieszczone napisy „SPOKO ZALASEWO”, a w centralnym miejscu logo SP1 w Zalasewie. Promocyjnego wypieku dokonała pani Alicja Piłat-Strzałkowska. Debiut nowego, pysznego souveniru nastąpił w czasie trwania Turnieju Maszyn i szybko zyskał grono sympatyków. Pierwszej degustacji dokonali: dyrektor szkoły pan Wojciech Szulc, przedstawiciele Fundacji Ekologicznej z Piaseczna oraz drużyny turniejowe. Wszystkim bardzo smakowały. Stąd, od tego momentu, ciasteczka „SPOKO ZALASEWO” stają się oficjalnym słodkim poczęstunkiem naszej szkoły. SMACZNEGO!!!

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl