To warto wiedzieć!

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, które są przez najmłodszych wyczekiwane przez wiele tygodni. Udział w takim balu to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 20 stycznia br. w naszej szkole odbył się Bal karnawałowy uczniów klas 1. Tego dnia już od samego rana na korytarzach naszej szkoły pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, królewny, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawczyniami w zabawach prowadzonych przez animatora. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl