Komunikaty bieżące

Uczniów klas trzecich gimnazjalnych, ósmych i siódmych zapraszamy na warsztaty dla młodzieży: Jak pewność siebie koreluje z sukcesem.

„Co było pierwsze, jajko czy kura – czyli czy sukces daje pewność siebie, czy pewność siebie daje sukces? Jak widzimy siebie, a jak widzą nas inni i czy to ma jakieś znaczenie? Jak być pewnym siebie, ale nie zarozumiałym? Co mi daje pewność siebie? Jak pracować nad sobą, by wzmacniać poczucie własnej wartości? Porażki i pewność siebie…”

Warsztaty poprowadzi pan Wojciech Strózik: menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalista w budowaniu zespołów, ekspert działań operacyjnych i planowania, ale także mówca - uczestnik konferencji tematycznych oraz prelegent. Student Coachingu Menedżerskiego.

Kiedy? W piątek – 26 października br. od godz. 17:30

Gdzie? Aula Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie

Zapisy przyjmują wychowawcy klas.