nasze swietliki

Świetliki, podobnie jak w ubiegłym roku, wzięły udział w III edycji konkursu międzyszkolnego: "Pokaż, jak dbasz o planetę Ziemię". Był to konkurs plastyczny, organizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr3 w Swarzędzu. Zmagania ekologiczne skierowane były do uczniów korzystających ze świetlic szkolnych naszej gminy.Z radością informujemy, że nasze Świetliki uplasowały się w ścisłej czołówce. II miejsce zajęła uczennica klasy Id- B. Ciesielska, a wyróżnienia otrzymali: A. Balicka, K. Derdziński, A. Dutkiewicz, D. Jankowski, A. Kasprzak, Z. Matecka, L. Musiał, J. Nowaczyk, J. Podobińska, N. Prokopowicz, A. Sherbatenko, N. Włodarski. Dla Świetlików przygotowano nagrody rzeczowe oraz dyplomy.