„Bezpieczeństwa to nasz priorytet”

W dniu 07.12.2023 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Swarzędzu, przeprowadzili w klasach 3c, 2a, 1e, 1d, oraz 1c zajęcia profilaktyczne w naszej szkole na temat „Bezpieczeństwa to nasz priorytet”. Poprzez wspaniałą zabawę nasi uczniowie utrwalili numery alarmowe, poznali zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu kołowym i pieszym oraz zasady bezpiecznego korzystania z przejść dla pieszych oraz zakaz wchodzenia na zamrożone jezioro. Dodatkowo byli uczuleni na podejrzane osoby, które mogą zaczepiać uczniów w okolicach szkoły i częstować ich słodyczami. Serdeczne podziękowania dla Straży Miejskiej w Swarzędzu za interesujące i pouczające zajęcia.