Przedstawienie teatralne

W lesie zaginął kapelusz Pani Wrony. Co się z nim stało? Leśny detektyw - Niedźwiedź Barnaba przystępuje do akcji poszukiwawczej. Na szkolnej scenie mogliśmy kolejny raz obejrzeć spektakl przygotowany na podstawie książki Danuty Parlak „Kapelusz Pani Wrony” przygotowany przez uczniów uczęszczających na zajęcia teatralne prowadzone przez panią Annę Andrzejewską. Wszyscy występujący zaprezentowali najwyższy kunszt sztuki aktorskiej. Zobaczyliśmy, że ludzie czasem zbyt mocno, jak Pani Wrona skupiają się na dobrach materialnych i zapominają o tym co najważniejsze. Gdy dzielimy się tym, co posiadamy, zyskujemy nowych przyjaciół. Pomoc okazana drugiemu człowiekowi dodaje nam skrzydeł i wskazuje innym drogę działania.