Konkurs w Rokietnicy

30 listopada mieliśmy przyjemność wziąć udział w konkursie wiedzy o Wiedniu ("Stadtbummel in Wien") organizowanym przez Gimnazjum im. Noblistów w Rokietnicy. Zebraliśmy się pod szkołą o godzinie 6:40, a następnie autobusem, tramwajem i pociągiem dotarliśmy na miejsce. Konkurs rozpoczął się około godziny dziesiątej i był w formie testu online. Po wypełnieniu arkusza czekał na nas słodki poczęstunek. Odbyły się również warsztaty dotyczące nauki języków obcych, miały one na celu zachęcenie nas do żywego kontaktu z językiem oraz kontynuowaniem nauki z jeszcze większym zapałem. Przed szkołę dotarliśmy około godziny szesnastej w dobrych humorach i bogatsi o nowe doświadczenia:) W skład naszej drużyny wchodzili: Wiktor Świątek (2b), Gabriela Opielewicz (2b), Maria Ratajczak (2b), Adrianna Szukała (3c) oraz wyróżniona w konkursie Julia Kwoczała (3e). Opiekę nad nami sprawowała Pani Joanna Kaliszan za co bardzo Jej dziękujemy!