Kiermasz świąteczny - informacja

Szanowni Państwo,

W imieniu Rady Rodziców Sp 1 w Zalasewie chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w imprezie SPOKO MIKOŁAJKI połączonej z kiermaszem świątecznym w dniu 7 grudnia. Rodzice otrzymali od nas informację dotyczącą koncepcji całej imprezy, ale poniżej zamieszczam jeszcze raz, aby Państwo również wiedzieli, o co chodzi w przypadku dodatkowych pytań.

W listopadzie przy Państwa współpracy oraz rodziców uczniowie SP1 mają przygotowywać indywidualne prace plastyczne na kiermasz w poniższym podziale: Klasy 1-3: pierniki (piernikowanie z Pyszotami dla chętnych w dniu 27/28.11) oraz ozdoby choinkowe dowolnie. Tutaj prosiłabym o wsparcie Pań Wychowawczyń klas w pomysłach dla dzieci oraz Pań ze świetlicy w wykonaniu.

Klasy 4-5: bombki, udekorowana świeca lub świecznik bożonarodzeniowy w słoiku. Poniżej wstawiam poglądowe zdjęcia, więcej inspiracji w Internecie, oczywiście można znaleźć więcej propozycji z wykorzystaniem słoika, świeczki, wstążek, cynamonu i innych elementów, które każdy ma w domu.

kiermasz1

 

Klasy 6: stroik świąteczny z 1 świeczką.

kiermasz2

Klasy 7-8: stroik świąteczny, wianek, choinka – prace na podstawie warsztatów pokazowych.

Wszystkie prace będą oceniane przez RR i będziemy przyznawać nagrody za najładniejsze dzieła, dlatego prosimy o podpisywanie prac. Dodatkowo klasa, która przygotuje wspólną pracę, która uzyska najwyższą cenę w licytacji, otrzyma nagrodę od RR. Wszystkie podpisane prace prosimy dostarczać do pokoju Pana Vice Dyrektora do dnia 2.12.2019.

Pozdrawiam

Julia Bańkowska

Przewodnicząca RR

 

Współpraca jest źródłem sukcesu, dlatego serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za inicjatywę, pomysł i organizację. Zapraszamy całą społeczność szkolną już 7 grudnia br. w godz. 16:00 - 18:00.

Wojciech Szulc

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl