Komunikaty bieżące

Witamy!

Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci - na razie przez najbliższy miesiąc, tj. od 6 do 31 maja br. Obecnie współpracujemy z 15 szkołami na terenie Poznania i okolic oraz dostarczamy posiłki do ok 85 żłobków i przedszkoli. Jesteśmy organizatorem programu edukacyjnego www.zdrowyuczeń.org który został objęty patronatem i wspierany przez MEN, Sanepid, Szpital Onkologiczny im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz wiele innych instytucji czuwających nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci. Prowadzimy szereg czynności związanych ze zdrowiem oraz zachęcaniem dzieci do gotowania i zjadania naturalnych posiłków. Ostatnio wydaliśmy własną książkę kucharską dla maluchów pod tytułem „Ale Pyszoty”, dostępną we wszystkich sklepach „Piotr i Paweł" :)

Zapraszamy do zamawiania posiłków, które będą przez nas serwowane w szkolnej stołówce już od poniedziałku (po weekendzie majowym) 6 maja. Aby złożyć takie zamówienie, należy wejść na naszą stronę internetową www.pyszoty.pl i kliknąć w napis „zamów posiłek”. Przy pierwszym logowaniu należy się zarejestrować klikając przycisk „zarejestruj”, a kolejne zamówienia dokonujemy za pomocą przycisku „zaloguj”. W przypadku wystąpienia problemów prosimy kliknąć w napis „instrukcja zamawiania posiłków” na stronie www.pyszoty.pl”; wówczas zostaną Państwo przekierowani do instrukcji, która wskazuje krok po kroku jak dokonać prawidłowej rejestracji.

Instrukcja zamawiania posiłków dostępna jest tutaj: http://serwis.pyszoty.pl/pyszoty_instrukcja.pdf

By otrzymać posiłek już w poniedziałek (06.05.2019), prosimy o składanie zamówień do dnia 03.05.2019, tak by wszystkie wpłaty zostały prawidłowo zaksięgowane i zamawianie posiłku zostało Państwu umożliwione. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod: - adresem mailowym: szkola@pyszoty.pl lub - w godzinach 12.00-15.00 pod nr telefonu: 505 345 891 (poza wyznaczonymi godzinami prosimy o sms) Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie.

Pozdrawiam serdecznie,

Izabela Wojdyła

Pyszoty Ul. J.H.Dąbrowskiego 81/85 60-529 Poznań NIP 778-140-66-79

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, dostępną pod adresem http://serwis.pyszoty.pl/polityka-prywatnosci, która zawiera istotne informacje o przetwarzanych przez nas danych osobowych.

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: gimko@o2.pl