Komunikaty bieżące

Ogłaszamy nabór dla klas 4 i 5 na zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu „XD - szyfranci wczoraj i dziś”. Celem zajęć jest nauka sposobów szyfrowania np. szyfru AtBash, szyfru komputerowego. Umiejętność szyfrowania będzie wykorzystana do deszyfrowania wiadomości otrzymywanych z UMiG Swarzędz („Tajna depesza z Ratusza”). Jeżeli nie boisz się wysiłku umysłowego, lubisz matematykę, potrafisz logicznie myśleć i umiesz współpracować, zapraszam do zgłoszenia. W przypadku dużej liczby chętnych, na pierwszych zajęciach zostaną przeprowadzone wstępne eliminacje (test wiedzy z matematyki z uwzględnieniem zadań sprawdzających poziom logicznego myślenia). Termin i godzina zajęć jest uzależniona od planu lekcji uczniów chcących uczęszczać na zajęcia, najprawdopodobniej będą to wczesne godziny poranne (7:00 ) lub późne godziny popołudniowe (np. 17:30). Dokładny termin zostanie ustalony po weryfikacji listy uczestników. Zgłoszenia proszę wysyłać przez dziennik elektroniczny do p. Kamili Sobczak do poniedziałku 15.10.