Komunikaty Dyrektora

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną kontynuacja wizyt dzieci w Katedrze i Klinice Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ulicy Bukowskiej 70, w ramach ćwiczeń klinicznych studentów stomatologii, zostaje przesunięta na późniejszy termin.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w trakcie zajęKrótkie spotkania rozpoczną się pogadanką dla całej grupy na temat zasad prawidłowego żywienia oraz utrzymywania higieny jamy ustnej. W dalszej części zapraszamy dzieci do aktywnego zadawania pytań. Zespół studentów ze Studenckiego Koła Naukć odbywających się w godz. 8.00 -11.00, organizujemy edukacyjne spotkania online z zakresu profilaktyki chorób jamy ustnej.owego przy Klinice Stomatologii Dziecięcej przygotował krótką ankietę dla dzieci w wieku 7-10 lat, która pomoże nam określić zagrożenia zdrowotne w obecnym czasie pandemii (LINK).

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w jej wypełnieniu.

Kierownik Kliniki Stomatologii Dziecięcej

dr hab. n. med. Justyna Opydo-Szymaczek