Komunikaty Dyrektora

bezpinterNasza szkoła, jak co roku, przystępuje do Dnia Bezpiecznego Internetu. Jako nauczyciele, wychowawcy, poruszamy ten temat cały rok szkolny. Jednak w obecnej rzeczywistości szczególnie należy poszerzać świadomość dzieci i młodzieży, ale również wszystkich osób, które mają pieczę nad młodym pokoleniem.

Dlatego zachęcamy opiekunów, rodziców do przyjrzenia się bliżej tematowi bezpieczeństwa w sieci i budowania relacji między dziećmi. Poniżej zamieszczamy link, pod którym jest dostęp do webinarów, prowadzonych przez specjalistów w danym zakresie, dotyczących między innymi budowania dobrostanu dzieci i młodzieży, cyberprzemocy, sieciowej komunikacji, możliwości i zagrożeń internetu.

Cykl szkoleń jest dostępny od początku lutego do 18 marca. Wystarczy się zarejestrować i skorzystać z bezpłatnego dostępu w określonym terminie. Zapraszamy!

Link do webinarów: https://www.saferinternet.pl/dbi/webinary.html