Nauczycielskie pasje

Moje motto życiowe brzmi „Co cię nie zabije, to cię wzmocni” i za każdym razem kiedy upadnę, podnoszę się, poprawiam koronę i biegnę dalej. Wytrwałe dążenie do celu umożliwia mi przeżywanie niezapomnianych wzruszeń. Pięknym uczuciem jest pobicie własnego rekordu życiowego na dystansie 10km, półmaratonie czy maratonie, a jeśli uda się jeszcze stanąć na pudle to dopiero coś. Aby poprawiać własne wyniki, potrzeba treningów, często trudnych, wymagających, podczas złej pogody. Zresztą na studiach zawsze nam powtarzali: „nie ma złej pogody, są źle ubrani studenci”. Czasem trudno jest wyjść z domu, aby pobiegać, jednak już po paru krokach wypoczywam psychicznie. Na treningach daję z siebie wszystko, moje ciało krzyczy dość, ale głowa wie, co robi. Kolejnymi sportowymi miłościami są koszykówka i ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe. Moją następną pasją jest fotografia. Kocham oglądać dobre zdjęcia i sama próbuję takie robić. Dostrzeganie piękna otoczenia i dokumentowanie tego na zdjęciach daje mi dużo satysfakcji. Jeśli moje prace podobają się nie tylko mnie, to ze szczęścia unoszę się metr nad ziemią. Moimi zdjęciami dzielę się tu https://aleksandrastepkafotografia.wordpress.com/ Parę lat temu zainteresowałam się sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania – scrapbooking. Tam daję upust swojej potrzebie tworzenia. W artystycznym szale powstają kartki, albumy, kalendarze. Lubię szybko widzieć efekty swojej pracy. Jak coś ma być zrobione, to robię to tu i teraz. Dlatego pewnie nie potrafię dłużej usiedzieć w jednym miejscu. Ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień ? Może nową pasję ? :)