Karnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez najmłodszych. „Bajeczna przygoda”- pod takim hasłem odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I i II. 30 stycznia aula naszej szkoły zamieniła się w bajkową krainę. Na parkiecie można było spotkać księżniczki, wróżki, superbohaterów, czarownice, policjantów, kowbojów, piratów, rycerzy… nie sposób wszystkich zliczyć! Były tańce, konkursy, profesjonalna sesja zdjęciowa, nawet żonglerka nożami! Na auli było bardzo kolorowo, wszyscy wspólnie się bawili, uśmiech nie znikał z twarzy nawet na chwilę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Dziękujemy firmie PRepublika Siejka & Siejka SP. J. za poprowadzenie imprezy.