Zakończyliśmy sezon rozgrywek piłki ręcznej. Był on w tym roku wyjątkowo długi i trudny. W poprzednich latach do kolejnych szczebli rozgrywek awansowały albo dziewczyny, albo chłopcy. W tym roku obie reprezentacje szły ramię w ramię. Zaczęło się od Festiwalu piłki ręcznej, a potem zmagania w ramach rywalizacji szkół SZS Wielkopolska. Podczas kolejnych etapów – mistrzostw miasta i gminy Swarzędz, półfinałów mistrzostw powiatu poznańskiego oraz turniejach finałowych obie drużyny wykazywały się ogromną determinacją i duchem walki. Reprezentacja dziewcząt zakończyła rozgrywki, zdobywając 4 miejsce w finale, mierząc się z zespołami Buku, Skórzewa oraz Tulec. Chłopcy w finale powiatu, po pięknej grze zdobyli 2 miejsce oraz srebrne medale i zakwalifikowali się do rozgrywek rejonowych. Te odbyły się 6 kwietnia w Środzie Wlkp., gdzie mierząc się z czterema innymi zespołami, wywalczyli medale brązowe. Podsumowując ten rok, chcemy bardzo podziękować za kibicowanie, wsparcie i doping wszystkim koleżankom i kolegom oraz nauczycielom. Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, który kibicował nam, śledząc z trybun nasze zmagania oraz wspierającym i trzymającym za nas kciuki rodzicom, a w szczególności tym, którzy pojechali za nami do Buku oraz byli obecni podczas finału w Swarzędzu. Do zobaczenia na sportowych arenach.