21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pozdrowień i Życzliwości. Z tej okazji Mały Samorząd dzielnie walczył z pracami ręcznymi. W holu wywieszony jest plakat, a w różnych zakątkach szkoły rozwieszone karteczki z miłymi sentencjami i zachętkami do bycia miłym dla innych i siebie samego (nie tylko w tym dniu). Światowy Dzień Pozdrowień i Życzliwości (Hallo World Day) wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, kiedy to w 1973 roku bracia Brian i Michael McCormack zaprotestowali przeciwko konfliktowi zbrojnemu pomiędzy Egiptem a Izraelem. Idea tego dnia do dziś jest niezmienna – bądźmy dla siebie życzliwi, rozwiązujmy problemy w sposób pokojowy, a nie siłowy. Bardzo dziękujemy młodym samorządowcom za zaangażowanie, wkład pracy i przede wszystkim serca.

BĄDŹMY ŻYCZLIWI NIE TYLKO JEDEN DZIEŃ W ROKU, ALE PRZEZ CAŁY ROK!!!!

Z życzliwymi pozdrowieniami Samorząd Uczniowski :)