Tak trzymać - biblioteczne niespodzianki

W miniony poniedziałek (17.10) biblioteka zainicjowała, zapowiadaną już wcześniej w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, akcję „Nie oceniaj książki po okładce – wypożycz niespodziankę”. Po podaniu informacji zbiegł się na przerwie tłum zainteresowanych uczniów. Wypożyczalnia dosłownie „pękała w szwach”. Zabawa do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem (zerknijcie na kilka zdjęć). Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was nadal do zabawy w niespodzianki. Działający przy bibliotece zespół „Złota Rączka” cały czas, na bieżąco, przygotowuje dla Was paczuszki. Niemal co godzinę dokładane są nowe, a znikają jak świeże bułeczki. Przychodźcie do nas! Bardzo cieszy nas fakt, że uczniowie naszej szkoły chcą czytać i brać udział w naszych akcjach i zabawach. To wspaniała wiadomość dla nas wszystkich: uczniowie naszej szkoły przeciwstawiają się współczesnej modzie na nieczytanie! Gratulujemy Wam, kochani, z całego serca! Tak trzymać!