Goście

3 września br. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie odwiedzili: wiceminister edukacji narodowej pani Ewa Dudek, poseł na Sejm Rzeczypospolitej pani Bożena Szydłowska, wielkopolski kurator oświaty pani Elżbieta Walkowiak, burmistrz miasta i gminy Swarzędz pan Marian Szkudlarek i wiceburmistrz miasta i gminy Swarzędz pan Tomasz Zwoliński. Szacowni goście odbyli wycieczkę po szkole, zapoznali się z pasjami i wynikami naszych wychowanków oraz pokrótce z historią szkoły. Sama wizyta była wielką nobilitacją dla naszej placówki a słowa uznania, jakie usłyszeliśmy pod kątem codziennej pracy i osiągnięć całego zespołu są niczym wiatr w żagle, motywują i uskrzydają do jeszcze większego wysiłku. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny!