Rozmiar czcionki
Kontrast
Pyszoty

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie

Witamy!

Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci. Obecnie współpracujemy z 17 szkołami na terenie Poznania i okolic oraz dostarczamy posiłki do ok 95 żłobków i przedszkoli. Jesteśmy organizatorem programu edukacyjnego www.zdrowyuczeń.org, który został objęty patronatem i wspierany jest przez MEN, Sanepid, Szpital Onkologiczny im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz wiele innych instytucji czuwających nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci. Prowadzimy szereg czynności związanych ze zdrowiem oraz zachęcaniem dzieci do gotowania i zjadania naturalnych posiłków. Wydaliśmy własną książkę kucharską dla maluchów pod tytułem „Ale Pyszoty”, dostępną we wszystkich sklepach „Piotr i Paweł" :) Poprzez nasze prawidłowe zbilansowane menu, odpowiedni dobór jak najmniej przetworzonych produktów oraz wszystkie czynności edukacyjne kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe dzieci. Z Pyszotami dzieci nie jedzą „śmieci”!!!

Zapraszamy do zamawiania posiłków, które będą przez nas gotowane oraz serwowane w szkolnej stołówce już od wtorku 3 września. Aby złożyć takie zamówienie, należy wejść na naszą stronę internetową www.pyszoty.pl  i kliknąć w napis „zamów posiłek”. Przy pierwszym logowaniu należy się zarejestrować, klikając przycisk „zarejestruj”, a kolejne zamówienia dokonujemy za pomocą przycisku „zaloguj”. W przypadku wystąpienia prolemów prosimy kliknąć w napis „instrukcja zamawiania posiłków” na stronie www.pyszoty.pl, wówczas zostaną Państwo przekierowani do instrukcji, która wskazuje krok po kroku, jak dokonać prawidłowej rejestracji. Instrukcja zamawiania posiłków dostępna jest tutaj: http://serwis.pyszoty.pl/pyszoty_instrukcja.pdf

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod: - adresem mailowym: szkola@pyszoty.pl lub - w godzinach 12.00-15.00 pod nr telefonu: 505 345 891 (poza wyznaczonymi godzinami prosimy o sms)

Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie.

Pozdrawiamy serdecznie Zespół Pyszoty

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl