Deklaracja dostępności

Grono pedagogiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie to w znakomitej większości nauczyciele mianowani i dyplomowani, wielokrotnie nagradzani i mogący pochwalić się licznymi sukcesami pedagogicznymi i wychowawczymi. Kształcimy również nauczycieli stażystów i kontraktowych, których chętnie przyjmujemy w "nasze szeregi".

 

Szulc Wojciech     historia, język angielski

wojciech.szulc@gimko.pl

Tarent Magdalena   język niemiecki

magdalena.tarent@gimko.pl

     
 Adamczewska Agata   język polski, biblioteka

agata.adamczewska@gimko.pl

 Andrzejewska Anna  język polski

 anna.andrzejewska@gimko.pl

 Bręcz Ewa  język angielski

 ewa.brecz@gimko.pl

 Buchholz Magdalena  matematyka

 magdalena.buchholz@gimko.pl

 Chlebowska Anna  informatyka, biblioteka

 anna.chlebowska@gimko.pl

 Cieślak Cezary  historia, wos, edb

 cezary.cieslak@gimko.pl

 Domańska Agata  muzyka, zajęcia artystyczne

 agata.domanska@gimko.pl

 Dux Dagmara  język polski

dagmara.dux@gimko.pl

 Garstecka Dorota  język angielski

 dorota.garstecka@gimko.pl

 Gonciarz Klaudia  chemia

 klaudia.gonciarz@gimko.pl

 Grzelczak Barbara  matematyka

 barbara.grzelczak@gimko.pl

 Jasińska Daniela  pedagog, psycholog

 daniela.jasinska@gimko.pl

 Jeschke Elżbieta  fizyka

 elzbieta.jeschke@gimko.pl

 Judek Zofia  chemia

 zofia.judek@gimko.pl

 Kaliszan Joanna  język niemiecki

 joanna.kaliszan@gimko.pl

 Kamińska-Bosy Agata  geografia, fizyka

 agata.kaminska-bosy@gimko.pl

 Kęsik Martyna  język polski

 martyna.kesik@gimko.pl

 Krause Eliza  religia, wdżwr, plastyka

 eliza.krause@gimko.pl

 ks. Jan Markowski  religia

 jan.markowski@gimko.pl

 Marszałek Małgorzata  język angielski, plastyka

 malgorzata.marszalek@gimko.pl

 Matuszczak-Cierpisz Monika  język angielski

 monika.matuszczak-cierpisz@gimko.pl

 Mojsak Aleksandra  biologia

 aleksandra.mojsak@gimko.pl

 Mroskowiak Marcin  wychowanie fizyczne

 marcin.mroskowiak@gimko.pl

 Neumann Zofia  zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

 zofia.neumann@gimko.pl

 Nowicka Justyna  język niemiecki

 justyna.nowicka@gimko.pl

 Olejniczak Rafał  informatyka, zajęcia techniczne

rafal.olejniczak@gimko.pl

 Piotrowska Renata  wychowanie fizyczne

 renata.piotrowska@gimko.pl

 Półtoraczyk Lidia  wychowanie fizyczne

 lidia.poltoraczyk@gimko.pl

 Schierz Ewa  historia

 ewa.schierz@gimko.pl

 Staniszewska Stefania  psycholog

 stefiania.staniszewska@gimko.pl

 Stępka Aleksandra  wychowanie fizyczne

 aleksandra.stepka@gimko.pl

 Szymendera Małgorzata  język angielski, biologia

 malgorzata.szymendera@gimko.pl

 Tomczak-Kowalska Alicja  matematyka

 alicja.tomczak-kowalska@gimko.pl

 Tomkowiak Aneta  język polski

aneta.tomkowiak@gimko.pl

 Wróblewski Stanisław  etyka

stanislaw.wroblewski@gimko.pl

 Zdanowska Wioletta  matematyka

wioletta.zdanowska@gimko.pl

 Zgórska Izabela  historia, wos, wdżwr

izabela.zgorska@gimko.pl

 Zielazek Agnieszka  geografia

agnieszka.zielazek@gimko.pl

 

                           

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl